موافقتنامه زیر مجموعه ای از قوانین و شرایط استفاده از آپ سپنتا  است که بستری (پلتفرم) برای مبادله ی رمز ارزهای دیجیتال ، انس طلا جهانی، طلای آبشده، سکه (بر مبنای قیمت پیشنهادی کاربران است.

 

این موافقتنامه فی مابین شرکت سپنتا و کاربر منعقد می شود و سپنتا  و کاربر متعهد به انجام تمامی مفاد آن خواهند بود. این مفاد که از سوی شرکت سپنتا ارائه می شود، پس از قبول کاربر و ثبت نام در آپ سپنتا قابل اجرا و الزام آور خواهد بود.

 

تمامی قوانین و شرایط مندرج در این موافقتنامه، در صورت لزوم قابل تغییر خواهند بود و بدیهی است قبل از اجرای مفاد جدید، کاربر از تغییرات آن مطلع خواهد شد.

 

1- سپنتا تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است

2- در سپنتا هیچ گونه تبادل ارز کاغذی اعم از دلار، یورو و ارز رایج کشورهای دیگر وجود ندارد

3-سپنتا هیچ نقشی در تعیین قیمت نماده های خارجی داخلی موجود در اپلکیشن ندارد و تنها بستری است که امکان تبادل نماد ها  را مهیا می کند

4_سپنتا هیچ گونه مسئولیتی در قبال نحوه معاملات و سود و زیان های ناشی از آن ندارد.

کاربر متعهد می شود که:

1-استفاده از پلتفرم سپنتا به هر صورت و نحوی اعم از ثبت نام((وارد کردن کد تأیید قوانین برای  ورود  شما به اپلیکیشن سپنتا که از طریق پیامک به شمار تلفن ثبت شده شما در اپلیکیشن  ارسال می شود)) و خرید فروش به معنای این است که کاربر تمامی قوانین را خوانده و فهمیده و از مفاد آن آگاه است و موافق تمامی قوانین و شرایط مندرج در این موافقتنامه می باشد، در غیر اینصورت نباید از سپنتا استفاده کند.

2-هرگونه خرید و فروش در نماده های داخلی و خارجی ، خطرات و ریسک های خود را دارد، کاربر با آگاهی کامل از این ضرر و زیان ها، مسئولیت تمامی آن ها را می پذیرد.

3- سپنتا می تواند هر زمان بر اساس لزوم، مفاد این موافقتنامه را تغییر دهد و کاربر را از تغییرات آن مطلع سازد و در صورتی که کاربر بعد از 10 روز به مفاد تغییرات واکنشی نشان ندهد سپنتا  فرض را بر قبول و تعهد کاربر در خصوص قوانین جدید خواهد گذاشت و تمامی مفاد موافقت نامه جدید، از سوی طرفین لازم الاجرا خواهد بود.

4- محافظت از تمامی اطلاعات امنیتی کاربر اعم از نام کاربری، رمز عبور، و سایر موارد امنیتی بر عهده کاربر خواهد بود و تمامی مسئولیت های ناشی از افشا اطلاعات امنیتی، متوجه کاربر است.

5- کاربر می پذیرد که آشنایی کاملی در خصوص سفارش های مارکت، و کال مارجین دارد و قوانین و جزییات این گونه سفارش ها را از بخش آموزش سپنتا خوانده و وقوف کاملی به نکات آن دارد.

6- در صورت تخطی کاربر و فعالیت های غیرقانونی او، سپنتا حق مطالبه ضرر و زیان های ناشی از این فعالیت ها را برای خود محفوظ می داند.

7- در صورت وقوع قطعی سرویس و یا هر عاملی که خدمات سپنتا را دچار اخلال کند سپنتا  در اسرع وقت، تلاش خود را برای احیای سرویس انجام خواهد داد اما هرگونه زیان و سود ناشی از این وقفه، بر عهده کاربر خواهد بود.

8- کاربر می پذیرد که کلیه فعالیت های او در سپنتا تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

9- کاربر می پذیرد که مالک قانونی تمام دارایی ها و حساب هایی است که در سپنتا به آن ها واریز و یا از آنها برداشت می کند.

10- کاربر متعهد می شود جز در موارد متعهد شده توسط سپنتا در این موافقتنامه، حق هیچ گونه داعیه، طلب و شکایت از مدیران، کارکنان و تمامی افراد مرتبط با این سایت را نداشته باشد.

11- کاربر می پذیرد که در زمان ثبت نام، به سن قانونی رسیده (۱۸ سال کامل شمسی) و یا از اهلیت قانونی کافی برخوردار است.(با دخالت ولی خاص یا قیم قانونی)

سپنتا می پذیرد که:

1- موظف به حفظ تمامی اطلاعات شخصی اعم از عکس، کارت شناسایی و تمامی اطلاعات مربوط به احراز هویت می باشد.

2- تمامی اطلاعاتی شخصی، که برای سپنتا ارسال شده است و همچنین اطلاعات حساب ها و میزان موجودی و تراکنش ها، محفوظ و محرمانه است و به هیچ شخص حقیقی و حقوقی ثالثی ارائه نخواهد شد مگر به درخواست مراجع قضایی و پلیس فتای جمهوری اسلامی ایران.

3- پیشاپیش اطلاع رسانی جامع و به موقعی در مورد تغییرات در مفاد موافقتنامه، کارمزدها و تعمیرات اپلکیشن که منجر به عدم دسترسی به سپنتا می شود، انجام دهد.

4- در صورت بروز هرگونه مشکل در کارکرد اپلکیشن در اسرع وقت و به صورت 24 ساعت، نسبت به رفع مشکل اقدام نماید.

5- پاسخگوی سوالات و ابهامات و مشکلات کاربران، در کمترین زمان ممکن باشد.

6- درکمترین زمان ممکن، فرایند احراز هویت را انجام دهد.

حساب کاربری در سپنتا :

1- کاربر برای استفاده از سپنتا می باید فرایند احراز هویت را به طور کامل انجام دهد.

2- کاربر می پذیرد که تمامی اطلاعات ارائه شده در مراحل ثبت نام و احراز هویت و استفاده از سپنتا صحیح، غیر دستکاری شده و متعلق به شخص خود اوست و در صورت مغایرت، تمامی مسئولیت ها و عواقب قانونی آن بر عهده کاربر خواهد بود.

3- حساب کاربری، می باید توسط شخصی مدیریت و اداره شود که احراز هویت را بر مبنای مدارک شخصی خود، انجام داده است. انتقال یا مدیریت حساب کاربری توسط هر شخصی غیر از خود کاربر تخلف محسوب شده و سپنتا تمامی اقدامات قانونی را برای خود مفروض و محفوظ می داند.

4- کاربر، در صورت بروز هرگونه تغییرات در مدارک احراز هویت، می باید مراتب را در اسرع وقت به سپنتا اطلاع دهد و احراز هویت را بر مبنای مدارک جدید انجام دهد.

5--پنتا در برداشت های ریالی تابع قوانین و محدودیت های بانک های داخلی است و زمان واریز آن، مبتنی بر آیین نامه های مربوط به سانتا و شبا خواهد بود.

6- اگر سپنتا تحت هر عنوان اشتباهاً یا من غیر حق یا سهوا، وجوه یا مبلغی را به حساب کاربری لحاظ و یا تغییراتی اعمال کند، هر زمان مجاز است، مختارانه، راسا و بدون انجام هرگونه تشریفات اداری و بدون اجازه کتبی از صاحب حساب نسبت به رفع مشکل و ایراد اقدام نماید و تشخیص سپنتا  در این خصوص، معتبر خواهد بود و کاربر حق هرگونه اعتراض و ادعا در مورد نحوه عملکرد سپنتا در این خصوص را از خود ساقط می نماید.

7- در صورتی که کاربر، اطلاعات امنیتی خود را برای ورود به حساب کاربری از دست دهد سپنتا برای اجازه دسترسی دوباره به حساب، حق درخواست هرگونه اطلاعات هویتی را برای خود محفوظ می داند و در صورت تشخیص عدم صلاحیت، این دسترسی ممکن نخواهد بود.

8- سپنتا ثبت نام در اپلکیشن را، در گرو احراز هویت کامل کاربر تلقی می کند.

9- تصمیم در مورد صحت اطلاعات ارائه شده توسط کاربر جهت احراز هویت، بر عهده سپنتا خواهد بود و در صورت صلاحدید، از احراز هویت کاربر جلوگیری به عمل خواهد آمد.

10- تراکنش های انجام شده در سفارش ها در سپنتا غیر قابل بازگشت خواهند بود.

11- صحت تمامی اطلاعات لازم در فرآیند سفارش گذاری، بر عهده کاربر خواهد بود. سپنتا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سفارش گذاری اشتباه و ضرر و زیان های ناشی از آن، نخواهد داشت.

12- کاربر می پذیرد که مسئولیت مالیاتی تمامی تراکنش های او در سپنتا بر عهده خوداوست.

13- سپنتا هیچ گونه مسئولیتی در قبال تاخیر، نقص فنی و هر مشکلی که مربوط به بانک تراکنش های ناموفق باشد، نمی پذیرد.

14- هرنوع کارمزد، کمیسیون و هر نوع هزینه ای که سیستم بانکی به کاربر اعمال می کند بر عهده کاربر خواهد بود.

15- سپنتا تنها مسئول جابجایی مقدار مشخص شده در سفارش، مابین طرفین معامله است و هیچ گونه مسئولیت دیگری ندارد.

کارمزدها و هزینه ها:

تمامی هزینه ها و کارمزدهای سپنتا و توضیحات مربوطه، در    صفحه آموزش  در قسمت کارمزدها و هزینه ها قابل دسترس است.

تایید هویت:

1- برای تایید هویت به منظور تبعیت از قوانین پولشویی، حداقل موارد زیر مورد نیاز خواهد بود برای اطلاعات بیشتر به بخش آموزش مراجعه کنید:

2- موارد احراز هویت می تواند به موارد فوق محدود نباشد و سپنتا در هر مرحله ای از تایید هویت، می تواند مدارک و مستندات اضافی برای اطمینان از صحت احراز هویت، از کاربران درخواست نماید.

سایر:

1- کاربر، در صورت وجود مغایرت و تعلیق حساب کاربری، موظف به انجام تمامی همکاری های لازم خواهد بود.

2- در صورت تعلیق حساب کاربری، تمای دسترسی ها اعم از واریز، برداشت، امکان سفارش گذاری و غیره از کاربر سلب خواهد شد.

3- سپنتا تعهدی در قبال سود ریالی  موجود در کیف پول کاربر در حساب کاربری نخواهد داشت.

4- سپنتا در حدود قانون، هیچگونه تعهد یا ضمانتی برای اموری که در این توافق نامه قید نشده بر عهده نمی گیرد.

ارائه‌ی خدمات را از سوی سپنتا متوقف گردیده یا تمام یا بخشی از این توافقنامه فسخ می شود. چنانچه اطلاعات ارائه شده از سوی کاربر با واقعیت همخوانی نداشته باشد. در صورتی که خسارتی متوجه سپنتا  شود، سپنتا  می‌تواند خسارت مذکور را از حساب کاربر برداشت نماید.

5- در صورت ورود خسارت به سپنتا که ناشی از فعالیت های غیر قانونی کاربر باشد، سپنتا می تواند حق مطالبه‌ی خسارت علیه کاربر را به موجب قانون استفاده کند.

6- مواردی که در این موافقتنامه درج نشده است، تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و یا تابع قواعد اعلام شده از سوی سپنتا خواهد بود.