ثبت نام

برای ثبت نام در اپ معاملاتی سپنتا در بدو ورود به اپلیکیشن، اپ از شما می خواهد شماره تلفن خود را وارد کنید، باید شماره ای که وارد می کنید فعال و روی دستگاه موبایل باشد و حتما سیم‌کارت به نام خود کاربر باشد. پس از وارد کردن شماره، کد تایید به شماره سیم‌کارت وارد شده ارسال می شود. در صورت درست بودن شماره، کد ارسال شده و به صورت خودکار، شما وارد صفحه بعدی اپ می شوید. در این مرحله اپ از شما می خواهد از بین اکانت دمو و اکانت ریل، اکانت مورد نظر خود را انتخاب کنید.
پس از انتخاب نوع اکانت در مرحله بعد، اپ از شما می‌خواهد یک نام برای اکانت خود انتخاب کنید. .حال اکانت شما برای شروع معاملات آماده است.

درصورت استفاده نکردن از اپلیکیشن در اکانت دمو، پس از گذشت هفت روز اکانت شما به صورت خودکار حذف خواهد شد. در بخش آموزش اپلیکیشن می توانید تمامی مراحل ثبت نام را مشاهده نمایید. 

احراز هویت

در اکانت دمو برای کار با اپ سپنتا نیاز به احراز هویت نمی باشد.

افزایش موجودی

پس از تایید مراحل فعال سازی اکانت ریل و بخش احراز هویت از گزینه پروفایل، سپس گزینه کیف پول و انتخاب گزینه افزایش موجودی (به گزینه افزایش موجودی کیف پول خواهید رفت) در این بخش مبلغ مورد نظر خود را به تومان وارد میکنید، شما به درگاه بانکی سپنتا وصل خواهید شد و پس از واردکردن اطلاعات کارتی که از قبل در بخش احراز هویت ثبت کردید، پس از انجام تراکنش موجودی حساب کیف پول شما به صورت خودکار افزایش داده می شود.

معامله

پس از ایجاد اکانت در اپلیکیشن معاملاتی سپنتا اکانت دمو برای شما فعال می شود در اکانت دمو، مبلغ پنجاه میلیون تومان به صورت آزمایشی اکانت هر کاربر شارژ می شود. این وجه قابل برداشت نمی باشد و به صورت آزمایشی برای هر کاربر شارژ شده است. شما می توانید با اکانت دمو، کامل با نحوه کارکردن و جزئیات اپلیکیشن معاملاتی سپنتا آشنا شوید و بعد از قسمت پروفایل در خواست فعال سازی اکانت ریل (واقعی) خود را ثبت کنید. برای آشنایی با نحوه کار با اپلیکیشن معاملاتی سپنتا به بخش آموزش اپلیکیشن مراجعه کنید.